Zaujímavosti
zo sveta IT

Zobraziť kategórie:

Starbug tím si oddych dopraje, aj keď počasie nepraje..

Kedže náš programátorský team sa rozrastá o členov z rôznych kútov Slovenska a mnohí pracujú formou homeoffice, opäť sme sa stretli na spoločnom teambuldingu, aby sme utužili náš kolektív. Prečo? Lebo v dobrom kolektíve sa aj dobre pracuje a každá kvalitne odvedená práca prináša ten správny kód. No a hlavne preto, si z času na čas, aj my zaslúžime programátorsku prestávku.

Starbug rok 2022 - rok plný výziev aj zážitkov

Ďalší rok u nás ubehol rýchlosťou svetla, a my sme opäť zažili veľa zaujímavých udalostí a pracovali sme na mnohých projektoch. Že aké to bolo? To sme sa pokúsili zhrnúť v nasledujúcich riadkoch.

Súboj titanov? Nie! Spolu na jednej vlne....

Pýtaš sa, kde neustále berieme toľko energie a inšpirácie do ďalších projektov? Nebudeme klamať, aj my občas pocítime rutinu v našej práci. To, ale neznamená, že je to niečo s čím sa stotožňujeme. Aby sme sa z toľkej práce nezbláznili, raz za čas trávime spoločne chvíle aj mimo kancelárie. Inak tomu nebolo ani počas tohto leta, kedy sme si oddýchli a zabavili sa v areáli Ondreja Cibáka. Opäť sme mali možnosť spoznať sa v inom svetle, v neočakávaných a miestami aj nekomfortných situáciách.

Hľadáte partnera pre Vašu IT misiu?

Zarezervujte si bezplatnú konzultáciu k projektu.

?> Kontakt