; V Starbugu si tím oddych dopraje, aj keď počasie nepraje... | Starbug

V Starbugu si tím oddych dopraje, aj keď počasie nepraje…

Janka Office manager

Kedže náš programátorský tím Starbugu sa rozrastá o členov z rôznych kútov Slovenska a mnohí pracujú formou homeoffice, opäť sme sa stretli na spoločnom teambuldingu, aby sme utužili náš kolektív. Prečo? Lebo v dobrom kolektíve sa aj dobre pracuje a každá kvalitne odvedená práca prináša ten správny kód. No a hlavne preto, si z času na čas, aj my zaslúžime programátorsku prestávku.


Počasie v Starbugu nenaplánujeme!

Pevne sme v Starbugu verili, že keď pripravíme akciu v strede leta a to konkrétne posledný júlový piatok, počasie nám bude hrať do karát a my budeme môcť realizovať všetky naše aktivity za slnečného počasia vonku. Žial, počasie sa nedá „nakódovať“ a slnečné počasie nevieme „naprogramovať“. My sme si však práve v tejto situácií uvedomili, že to nemôže byť prekážka a tak sme si užili náš voľný deň aj napriek tomu.

Namiesto vonkajších aktivít ako lezenie na stenu či stavanie bedničiek sme sa síce museli premiestniť do interiéru, no napriek tomu sme preverili svoje teamové schopnosti v menej adrenalínových disciplínach.

Tímová spolupráca, otestovaná…

…úspešne! Rozdelili sme sa do troch skupín a spoločne sme si zasúťažili. V priestoroch hotela Horský hotel Mních si tím Starbugu precvičil logické myslenie v starej známej hre Hanojské veže, ktoré nás vrátili do detských čias. Náročnejšie na myslenie a tímovú spoluprácu bola stavba Da Vinciho mosta, ale všetci sme to úspešne zvládli. Po intelektuálnych úlohach sme si preverili presnú mušku a postreh na Airsoftovej strelnici. Víťazný tím, ako inak viedla naša šikovná project manažérka Monika a doviedla svojich kolegov do úspešného cieľa ako prvá. Ostatní však neostali sklamaní, veď najhlavnejšie bolo, aby sme sa zabavili a tento cieľ sme splnili úplne všetci.

Tak ako pri „kódení“, tak aj pri súťažení nám v Starbugu poriadne vyhladlo. My sme však mysleli na všetko a hneď po aktivitách sme sa premiestnili do altánku v areáli hotela a začala sa tá správna grilovačka so všetkým čo k tomu patrí. Čas popri grilovaní sme si spríjemnili vnútornými aktivitami ako ping-pong, stolný futbal či hokej.

Na záver sme sa premiestnili do Liptovského Mikuláša, a to konkrétnne do Gameroom v podniku Route 66.

Chceš zažiť podobne nezabudnuteľný zážitok? Pridaj sa k nám!

Naše dvere v Starbugu sú otvorené všetkým šikovným hlavičkám.


Janka Office manager

Hľadáte partnera pre Vašu IT misiu?

Zarezervujte si bezplatnú konzultáciu k projektu.

?> Kontakt