; Outsourcing softvérových kapacít | Starbug
všetky služby

Outsourcing našich
hviezdnych schopností

Nestíhate na projekte?

Prenajmite si našich hviezdnych odborníkov.

Ponúkame outsourcing softvérových kapacít. Viac ako 5 ročné skúsenosti v oblasti outsourcingu na Slovensku a v zahraničí. Kvalitný vývojár = kvalitný kód. Odpracovaných viac ako 70 000 hodín práce na kontraktorských projektoch.


5 ročné skúsenosti
22 + zrealizovaných projektov
45 000 + hodín práce

Prečo softvér outsourcing

Šetrenie nákladov

Odborníkov si prenajímate na konkrétne úlohy alebo projekt. Po skončení projektu ich nemusíte držať na firme. Vyhnete sa nákladom na školenie zamestnancov. Outsourcing softvérových kapacít ponúka okamžité nasadenie odborníkov na projekt, ktorý by inak mohol mať prestoje.

Jednoduchý prístup k odborníkom

Vyhľadávanie odborníkov na trhu práce je čím ďalej ťahšie. Softvér outsourcing Vám poskytuje potrebné kapacity na projekt okamžite a jednoducho, zatiaľ čo vyškolenie vlastných zamestnancov môže trvať mesiace.

Zefektívnenie vývoja

Nestrácajte čas hľadaním kandidátov. Prenajmite si ostrielaných odborníkov a okamžite zefektívnite proces vývoja.

Čo Vám vieme ponúknuť

Android
iOS
React Native

Mobilné aplikácie

Vývoj appiek na kľúč, presne podľa Vašich potrieb.

Mobilné aplikácie sú pre našich odborníkov srdcovou záležitosťou. Ponúkame outsourcing ich vývoja pre iOS, ako aj Android zariadenia a vďaka rozsiahlým skúsenostiam s rozličnými technológiami môžete Vašu aplikáciu mať v natívnej alebo v hybridnej podobe.

Všetky technológie
Java
Spring
Hibernate
Kotlin

Špecializácia na Java technológie

Vývoj API a backendových systémov ľavou zadnou.

Naši developeri majú dlhoročné skúsenosti s vývojom backendových systémov a ich napájaním na informačné systémy. Návrh programovanie nových API, ako aj prepojenie s externými službami prostredníctvom už existujúcich API je samozrejmosťou. Pre backend systémy sú API vyvíjanie modulárne a náš hviezdny tím sa pýši zameraním na kvalitu kódu a automatizované testy.

Všetky technológie
React
Angular
VUE

Prezentačná vrstva

Kvalitný obal pre kvalitný produkt.

Ku každej aplikácii patrí aj to, čo vidí koncový používateľ a s efektívnym UI a UX môže býť akýkoľvek sýstém podstatne prístupnejši a jednoduchší na používanie. Náš tím navrhne grafiku a mockupy jednotlivých obrazoviek pre prezentačnú vrstvu informačných systémov, ako aj hybridných mobilných aplikácií a postará sa o to, aby sa používatelia vo Vašom produkte nestratili.

Všetky technológie

Hľadáte partnera pre Vašu IT misiu?

Zarezervujte si bezplatnú konzultáciu k projektu.

?> Kontakt