; Súboj titanov? Nie! Spolu na jednej vlne | Starbug

Súboj titanov? Nie! Spolu na jednej vlne


Pýtaš sa, kde neustále berieme toľko energie a inšpirácie do ďalších projektov? Nebudeme klamať, aj my občas pocítime rutinu v našej práci. To, ale neznamená, že je to niečo s čím sa stotožňujeme. Aby sme sa z toľkej práce nezbláznili, raz za čas trávime spoločne chvíle aj mimo kancelárie. Inak tomu nebolo ani počas tohto leta, kedy sme si oddýchli a zabavili sa na jednej vlne v areáli Ondreja Cibáka. Opäť sme mali možnosť spoznať sa v inom svetle, v neočakávaných a miestami aj nekomfortných situáciách.


Vieš ako oddychuje správny ITčkár?

Teambuilding plný originálnej zábavy sa postupne stáva našou pravidelnou súčasťou. Každý sme iný a hľadanie optimálnej možnosti pre všetkých môže byť niekedy náročné. Jeho prípravu nepodceňujeme a venujeme jej patričné množstvo času. Chceme, aby sme si ho užili nielen ako kolegovia z práce, ale hlavne ako skvelý tím ľudí. Pretože práve to je základom nášho úspešného fungovania. Kvalitný teambuilding u nás posilňuje tímového ducha a buduje v nás spolupatričnosť.

Dvakrát mier, raz strieľaj

…alebo nekompromisný súboj ITčkárov.

“Onlinu” a počítačových hier máme naozaj dosť. Ale vyskúšať si poriadny paintballový turnaj naživo, je niečo na čo sme sa všetci tešili. 14 ITčkárov, 3 tímy, žiaden víťaz ani porazený. Naopak, kopec neopakovateľnej zábavy. Presne taký bol náš paintball. Ukázali sme, že sa nebojíme výziev, nevzdávame sa za žiadnych okolností a hráme až do poslednej guľôčky

Po vyčerpávajúcom boji, nechýbalo ani dobitie bateriek v podobe skvelého jedla a samozrejme vyváženého pitného režimu. 

 

Spolu na jednej vlne

Po poriadnej prestrelke a doplnení energie sme naskočili na rafty zdolávať divoké vlny v samotnom srdci Liptova. Splavovanie a krása divokej rieky nás naučila, že občas je treba poriadne zabrať inokedy zas zvoľniť a nechať sa unášať prúdom. Opäť nás to utvrdilo, v tom, že kooperáciou a tímovou prácou dokážeme nabrať ten správny smer a úspešne doraziť do cieľa.

A ako to vyzerá, keď sa necháme unášať prúdom?

Možno to nie vždy dopadne podľa našich predstáv, ale aj to sa občas stáva. 

Divoká rieka nás nenechala chladnými, a tak nemohla chýbať pauza na doplnenie síl (a tekutín). 

Z ďalšieho teambuildingu odchádzame tak, ako je zvykom odchádzať zo správnych akcií: oddýchnutí, dobre naladení, plní zážitkov a zároveň trochu nostalgickí. Už teraz sa nevieme dočkať ďalšieho, lebo vieme, že určite zase bude stáť za to!

A na záver…

…vieš, čo robí náš tím neporazitelným?

Vedomie, že nikto nie je porazeným. Aj keď náš paintballový turnaj vyzeral miestami ako “súboj titanov” a naše raftovanie ako “boj o prežitie” vieme, že hlavne spoluprácou tvoríme víťazný tím, ktorý dokáže zvládať všetko čo si zaumieni. Teambuilding je základom úspešnej firmy.

 

Chceš aj ty zažiť podobnú akciu? Pridaj sa k nám!

Naše dvere sú otvorené všetkým šikovným hlavičkám.

 


Janka

Hľadáte partnera pre Vašu IT misiu?

Zarezervujte si bezplatnú konzultáciu k projektu.

?> Kontakt