; Teambuilding so starbugom, na ktorý sa nezabúda... | Starbug

Teambuilding so starbugom, na ktorý sa nezabúda…

Janka

Vieš čo robí náš vesmír dokonalým? To, že práca pre nás nie je len office, ale aj kolektív. Teambuilding so starbugom je proste skvelý.


Veľmi dobre vieme, že práve dokonalý tím stojí za našimi skvelými výsledkami. Pre perfektný tím je dôležité, aby sme si rozumeli aj mimo pracovných stolov. A preto nám nestačí tráviť čas spoločne iba v office. Veľmi radi sa stretávame aj mimo kancelárie, kde si vždy poriadne oddýchneme a dobre sa zabavíme.

 

Možno si povieš, že zorganizovať teambuilding je jednoduché, no u nás to je hotová veda. Prečo? Pretože, organizácia jedinečnej akcie, na ktorú budú všetci ešte dlho spomínať si vyžaduje množstvo času a nápadov. A tak, po dlhom premýšľaní, sme prišli s originálnou myšlienkou!

Načo chodiť autom …

… keď sa môžeme nechať doviezť lietadlom?

A tak sa aj stalo. Wau! Autá sme nechali doma a nasadli sme do hydroplánu, ktorý sa už hneď v úvode akcie postaral o zážitok z vyhliadkového letu ponad Liptovskú Maru a jej okolie. Po prelete sme vystúpili priamo na Liptovskej Mare, odkiaľ sme sa na miesto konania akcie presunuli motorovým člnom. Áno, bol to doslova dramatický príchod ako vystrihnutý z akčného filmu. Asi ani nemusíme hovoriť, ako veľmi sme si ho užili, veď posúď sám.

Bez dobrého jedla by to nešlo

A tak sme sa rozhodli, že keď už spoločný čas strávime na krásnom mieste v prírode, tak si sami pripravíme niečo dobré pod zub. Aké jedlo sme vybrali?Jednoznačne a bez debaty poctivý kotlíkový guláš. Mňam. Hlavným šéfkuchárom bola naša softvérová architektka Katka, ktorá okrem toho, že úspešne vedie celý technologický tím, aj skvelo varí. Avšak, rovnako ako v práci, aj pri varení by to nešlo všetko hladko bez spoločnej tímovej práce.

Plné bruchá, zábava až do rána, aj to tvorí dokonalý tím

Vďaka priloženiu všetkých rúk k dielu sa guláš podaril a všetci sme si na ňom pochutili. Taktiež k nemu nechýbal ani dostatočný prísun tekutín, ktorý sa postaral o množstvo smiechu, dobrej nálady a zábavu až do rána bieleho. Teambuilding so starbugom je proste taký. Veľmi sme si túto akciu užili a už teraz sa nevieme dočkať ďalších spoločných zážitkov.

Chceš aj ty zažiť podobne nezabudnuteľnú akciu?

Naše dvere sú otvorené všetkým šikovným ľuďom. Ak sa chceš stať súčasťou nášho tímu, neváhaj nás kontaktovať.


Janka

Hľadáte partnera pre Vašu IT misiu?

Zarezervujte si bezplatnú konzultáciu k projektu.

?> Kontakt