Vývoj mobilných aplikácií

V mobilnom svete, sa s nami nestratíte

Vývoj mobilných aplikácií

Vytvárame mobilné aplikácie na mieru podľa Vašich predstáv

Mobilné aplikácie sú našou srdcovou záležitosťou. Na neustále rastúci dopyt po mobilných riešeniach pre malé aj veľké podniky dokážeme s dôverou odpovedať rokmi skúseností, ako aj úspešnými produktami, ktoré vyšli z našej dielne. Riešenia šité na mieru a vyrobené pre všetky popredné operačné systémy. Starbug sa zameriava na B2B, ako aj na B2C segment, a dobre vie, ako sa v oboch pohybovať. Samotné množstvo používateľov smartfónov, tabletov a iných mobilných zariadení, ktoré denne rastie, ponúka doposiaľ neprebádané možnosti.Android

Programovanie mobilných aplikácií pre platformu Android je postavené na programovacom Jazyku. V Jave máme veľké skúsenosti z J2EE projektov. Svoje vedomosti sme zúročili aj pri tvorbe mobilných aplikácií. Vytvorenie mobilnej aplikácie sa opiera o stabilné Java základy a certifikácie v tejto oblasti. Naši ľudia pôsobia v oblasti výučby pre operačný systém Android. Na objednávku robíme kurzy pre komerčný sektor, kde učíme zamestnancov firiem a celé tímy ľudí pracovať s Androidom. Formou konzultácií, poradenstva a vývoju riešime problémy, s ktorými nás oslovujú naši partneri.


Android aplikácie
Android, iOS, Windows Phone


iOS

Apple produkty a ich mobilné a tabletové zariadenia sú dlhodobo jednotkou v rebríčku výnosnosti aplikácií vo svete. Už aj na Slovensku je veľká potreba smerovať svoje produkty na túto platformu. Starbug sa podieľa na viacerých iOS produktoch a vieme ponúknuť tak ako natívne riešenie, aj portované riešenie z iných platforiem. Portované riešenia robíme cez generovanie do jazyku ObjectiveC. Aplikácie sú svižné a nemajú problém pri schvaľovaní zo strany Apple, keď sa dávajú do obchodu AppStore.


Android, iOS, Windows Phone


Windows Phone

Aj napriek tomu, že WindowsPhone zariadenia nemajú silnú pozíciu na trhu, ale v oblasti business aplikácií sú stále veľmi žiadané. Ľahšie prepojenie WindowsPhone zariadení s desktopovým operačným systémom je pre niektoré projekty firemnej sféry tým správnym krokom k úspechu.


Android, iOS, Windows Phone


Portovateľné - prenosné aplikácie

Android, iOS, Windows Phone

Vytvárame mobilné aplikácie pre rozdielne operačné systémy. Naše riešenie je možné použiť na rozdielnych typoch zariadenia. Aplikácie postavené na našom riešení sú generované ako natívne aplikácie. Natívna aplikácia nemá problém s rýchlosťou, možnosťou používania externých knižníc a to najdôležitejšie, nie je problém pri schvaľovaní aplikácie pre obchod s aplikáciami. Natívne aplikácie nemajú problém používať plnohodnotne hardware zariadenia a tým aj jeho potenciál. Vaše nápady nebudú limitované použitou technológiou a môžete naplno využiť možnosti mobilného zariadenia pre svoj produkt.

Android, iOS, Windows Phone


Máte nápad a potrebujete ho zrealizovať?

Napíšte nám a naši odborníci Vás budú kontaktovať