PROGRAMOVANIE A VÝVOJ SOFTWARU Čo ponúkame

VÝVOJ MOBILNÝCH APLIKÁCIÍ

Trh mobilných aplikácií je dnes značne presýtený, bohužiaľ v mnohých prípadoch nekompletnými alebo nekvalitnými aplikáciami, ktoré jednoducho nespĺňajú PRESNE to, čo by sme od nich ako používatelia potrebovali. Mnoho firiem preto siaha po možnosti vlastných riešení, vyrobených podľa presných špecifikácií a len pre určitú cieľovú skupinu. Či už sa jedná o zefektívnenie procesov, zlepšenie komunikácie alebo spríjemnenie pôžitku zákazníka, Starbug vám zaručene dodá produkt, s ktorým budete v popredí digitálneho sveta. Multiplatformové riešenia, prispôsobené pre všetky známe operačné systémy, údržba a technická podpora, pravidelné aktualizácie a mnoho ďalšieho.

VÝVOJ MOBILNÝCH APLIKÁCIÍ
Vývoj mobilných aplikácii
Programovanie informačných systémov

TVORBA INFORMAČNÝCH SYSTÉMOV

Ak máte vo vašej činnosti procesy a aktivity, ktoré sú vykonávané často a/alebo pravidelne, skoro určite sa dajú zautomatizovať. Využite informačné a databázové systémy a aplikácie, ktoré programujeme s využitím najnovších technológií a podľa Vašich prianí. Od počiatočného návrhu, cez vývoj a testovanie, až po samotné nasadenie. Naše informačné systémy sú stavané na flexibilných frameworkoch, ktoré umožňujú jednoduché prispôsobenie prakticky akémukoľvek projektu alebo serveru. Všetky naše riešenia sú použiteľné na desktopových, ako aj na mobilných zariadeniach – stačí si vybrať.

TVORBA INFORMAČNÝCH SYSTÉMOV

MAPOVÉ PORTÁLY

V informačných systémoch, ktoré spracovávajú dáta vizuálnym spôsobom sme ako doma. Ak potrebujete dostať akékoľvek dáta do vizuálnej – a zrozumiteľnejšej – podoby, sme tu pre vás. Máme bohaté skúsenosti so spracovávaním dát a ich následným prenosom na mapy alebo iné vizuálne médium. Získajte prehľad o Vašom biznise vďaka jednoduchému princípu vizualizácie. Naše riešenia používajú ako aj tuzemskí, tak aj zahraniční klienti a my sa im vždy a za každých okolností snažíme priniesť na stôl len to najlepšie! Pri spolupráci plne rešpektujeme potreby a procesy klientov a sme s nimi pri každej fáze projektu.

GEOGRAFICKÉ INFORMAČNÉ SYSTÉMY
GIS - Geografické Informačné Systémy