Programovanie a vývoj softwaru

Čo Vám naša firma vie ponúknuť

Vývoj mobilných aplikácií

Trh mobilných aplikácií je dnes značne presýtený, bohužiaľ v mnohých prípadoch nekompletnými alebo nekvalitnými aplikáciami, ktoré jednoducho nespĺňajú PRESNE to, čo by sme od nich ako používatelia potrebovali. Mnoho firiem preto siaha po možnosti vlastných riešení, vyrobených podľa presných špecifikácií a len pre určitú cieľovú skupinu. Či už sa jedná o zefektívnenie procesov, zlepšenie komunikácie alebo spríjemnenie pôžitku zákazníka, Starbug vám zaručene dodá produkt, s ktorým budete v popredí digitálneho sveta. Multiplatformové riešenia, prispôsobené pre všetky známe operačné systémy, údržba a technická podpora, pravidelné aktualizácie a mnoho ďalšieho.


Vývoj mobilných aplikácií
Android, iOS, Windows Phone

Tvorba informačných systémov

Ak máte vo vašej činnosti procesy a aktivity, ktoré sú vykonávané často a/alebo pravidelne, skoro určite sa dajú zautomatizovať. Využite informačné a databázové systémy a aplikácie, ktoré programujeme s využitím najnovších technológií a podľa vašich prianí. Od počiatočného návrhu, cez vývoj a testovanie, až po samotné nasadenie. Naše informačné systémy sú stavané na flexibilných frameworkoch, ktoré umožňujú jednoduché prispôsobenie prakticky akémukoľvek projektu alebo serveru. Všetky naše riešenia sú použiteľné na desktopových, ako aj na mobilných zariadeniach – stačí si vybrať.


Tvorba informačných systémov
Android, iOS, Windows Phone

Grafické informačné systémy

V informačných systémoch, ktoré spracovávajú dáta vizuálnym spôsobom sme ako doma. Ak potrebujete dostať akékoľvek dáta do vizuálnej – a zrozumiteľnejšej – podoby, sme tu pre vás. Máme bohaté skúsenosti s spracovávaním dát a ich následným prenosom na mapy alebo iné vizuálne médium. Získajte prehľad o vašom biznise vďaka jednoduchému princípu vizualizácie. Naše riešenia používajú ako aj tuzemskí, tak aj zahraniční klienti a my sa im vždy a za každých okolností snažíme priniesť na stôl len to najlepšie! Pri spolupráci plne rešpektujeme potreby a procesy klientov a sme s nimi pri každej fáze projektu.


Grafické informačné systémy
Android, iOS, Windows Phone

Outsourcing - poradenstvo

V Starbugu sme dali dokopy skupinu ľudí, ktorí sa radi pozerajú na veci zo všetkých strán a uhlov. Rozlúsknutie problémov a zváženie situácie a všetkých dôsledkov patrí k nášmu každodennému poriadku, preto, ak hľadáte múdre hlavy, ktoré za vás prevezmú bremeno premýšľania, ste na správnom mieste. Náš vysoko-kvalifikovaný tím si hravo poradí s akoukoľvek výzvou, ktorú pred nás postavíte. Na spoločnom stretnutí si prejdeme všetky možnosti, vypracujeme analýzy, dodáme odporúčania a konečné rozhodnutia necháme samozrejme na vás.


Outsourcing - poradenstvo
Android, iOS, Windows Phone

Máte nápad a potrebujete ho zrealizovať?

Napíšte nám a naši odborníci Vás budú kontaktovať