Mobilné aplikácie Čo ponúkame

VÝVOJ MOBILNÝCH APLIKÁCIÍ

Mobilné aplikácie sú našou srdcovou záležitosťou. Na neustále rastúci dopyt po mobilných riešeniach pre malé aj veľké podniky dokážeme s dôverou odpovedať rokmi skúseností, ako aj úspešnými produktami, ktoré vyšli z našej dielne. Riešenia šité na mieru a vyrobené pre všetky popredné operačné systémy. Starbug sa zameriava na B2B, ako aj na B2C segment a dobre vie, ako sa v oboch pohybovať. Samotné množstvo používateľov smartfónov, tabletov a iných mobilných zariadení, ktoré denne rastie, ponúka doposiaľ neprebádané možnosti.

Moderné mobilné aplikácie sú dneska závislé od serverovej časti. Tvorba a návrh serverovej časti pre mobilnú aplikáciu pre nás nie je problém, keďže dlhodobo pracujeme v segmente vývoja J2EE aplikácií. Serverovú časť prevažne staviame na Spring a Hibernate technológiách, ktoré nám poskytujú veľmi rýchli vývoj. Serverovú časť vyskladávame modulárne, takže vieme veľa vecí prepoužiť a tým Vám ušetriť prostriedky pre vývoj Vášho produktu.
Náš proces

Návrh mobilnej aplikácie

Analýza a špecifikácia

Zistíme Vaše požiadavky a vytvoríme návrh fungovania pre Váš budúci produkt. Navrhujeme funkcionality, ktoré obohatia Váš produkt, aby bol úspešný vo svete mobilných aplikácií.

Implementácia mobilnej aplikácie

Implementácia a testovanie

Cyklus vývoja spočíva v implementovaní určitého riešenia a jeho následného pretestovania.Tvorbu softwaru zabezpečujeme priamo my, ľuďia zo Starbugu.

Nasadenie mobilnej aplikácie

Odovzdanie a úspech

Obľúbený krok, ako pre nás, tak aj pre Vás. Hotový web, aplikáciu alebo iný projekt odovzdáme so všetkými potrebnými materiálmi a súbormi, podľa stanovených podmienok. Dozeráme na jeho bezchybný chod.

Programovanie mobilných aplikácií pre platformu Android je postavené na programovacom jazyku. V Jave máme veľké skúsenosti z J2EE projektov. Svoje vedomosti sme zúročili aj pri tvorbe mobilných aplikácií. Vytvorenie mobilnej aplikácie sa opiera o stabilné Java základy a certifikácie v tejto oblasti. Naši ľudia pôsobia v oblasti výučby pre operačný systém Android. Na objednávku robíme kurzy pre komerčný sektor, kde učíme zamestnancov firiem a celé tímy ľudí pracovať s Androidom. Formou konzultácií, poradenstva a vývoju riešime problémy, s ktorými nás oslovujú naši partneri.

Zistiť viac

Apple produkty a ich mobilné a tabletové zariadenia sú dlhodobo jednotkou v rebríčku výnosnosti aplikácií vo svete. Už aj na Slovensku je veľká potreba smerovať svoje produkty na túto platformu. Starbug sa podieľa na viacerých iOS produktoch a vieme ponúknuť natívne aj portované riešenie z iných platforiem. Portované riešenia robíme cez generovanie do jazyku ObjectiveC. Aplikácie sú svižné a nemajú problém pri schvaľovaní zo strany Apple, keď sa dávajú do obchodu App Store.

Zistiť viac

iPhone Apple vývoj mobilnej aplikácie
Windows Phone mobilná aplikácia

Aj napriek tomu, že Windows Phone zariadenia nemajú silnú pozíciu na trhu, ale v oblasti business aplikácií sú stále veľmi žiadané. Ľahšie prepojenie Windows Phone zariadení s desktopovým operačným systémom je pre niektoré projekty firemnej sféry tým správnym krokom k úspechu.

Zistiť viac