Tvorba informačných sytémov Čo ponúkame
Oracle Java SCJP certificate

TVORBA INFORMAČNÝCH SYSTÉMOV

Informačné systémy sa stali jednou z najdôležitejších odvetví v oblasti IT. Sú to systémy, ktoré spravujú vaše dáta. Pri vývoji softwaru berieme práve informačné systémy ako najdôležitejšiu časť nášho portólia. Jedná sa o komplexné softvérové riešenia, kde je potrebná prax, kvalifikácia a dlhoročné skúsenosti pri takýchto projektoch.

Naše riešenia sú postavené prevažne na Jave, keďže v tejto oblasti máme dlhodobé skúsenosti, kvalifikáciu a certifikácie. Požiadavky zákazníkov sú veľa krát podobné a modulový spôsob programovania, ktorý používame pri tvorbe našich produktov nám zabezpečí veľmi jednoduché a flexibilné prepoužitie hotovej funkcionality na rozdielnych projektoch. Tento spôsob fungovania zabezpečuje zákazníkovi rýchle dodanie, vytvorenie jeho projektu na odskúšaných softvérových častiach.

V našom Java tíme máme certifikovaných Oracle Java vývojárov. Jave/J2EE programátori majú viac ako 10 rokov skúseností s programovaním a návrhom komplexných systémov, preto vieme zaručiť vysokú kvalitu, rýchlosť dodávky a odborný pohľad na Váš produkt.

Aké technológie používame

technologie
technologie
technologie
technologie
technologie
technologie

Java/J2EE aplikácie
Java je so Starbugom od začiatku nášho pôsobenia. Naši ľudia majú dlhoročné skúsenosti v oblasti vývoju Java/J2EE, Hibernate a Spring projektoch. Na objednávku programujeme webové Java riešenia ako aj desktopové aplikácie. Naša odbornosť v Jave je vítaná pri návrhoch systémov ako aj pri odborných školeniach pre firmy. Čítať viac
BPM systémy
Tvorba modelovacích nástrojov na objednávku. Vytvorili sme vlastný modelovací framework v technológiách HTML5 a JavaScript, na ktorom staviame naše BPM riešenia. Starbug JavaScript BPM framework dovoľuje vytvoriť aplikáciu, ktorá je funkčná pod webovými prehliadačmi bez nutnosti inštalovať dodatočné pluginy do prehliadača. Čítať viac
Smart Card
Vývoj aplikácií pre bezkontaktné NFC zariadenia typu Smart Card od NXP. Práca s JCOP apletmi MIFARE a DESfire. Dlhodobo spolupracujeme s japonským partnerom SMK-Logomotion v oblasti vývoja a výskumu JCOP/NFC aplikácií pre Smart Card. Vieme vytvoriť JCOP aplikácie pre Smart Card ako aj importovať riešenie do mobilných zariadení, ktoré nepodporujú natívne NFC.