Billdu referencie
Billdu

Celosvetový fakturačný nástroj s podporov mobilného a webového rozhrania pre vytváranie faktúr pre podnikateľov. Projekt bol pôvodne známy pod názvom Minifaktúra. Aktuálne projekt pôsobí v 22 krajinách sveta kde ponúka podnikateľom nástroj na správu faktúr a ich vytváranie. Po expanzii na zahraničné trhy sa projekt premenoval na Billdu.Technické vyhotovenie

Podieľali sme sa na tvorbe mobilnej aplikácie pre operačné systémy iOS a Android. Jednotlivé mobilné aplikácie sme vytvárali natívne. Súčasťou projektu bolo vytvorenie komunikačného protokolu so serverovou časťou a návrh vlastného Billdu cloud riešenia.Externé odkazy


Podpora pre iOS a Android

Aplikáciu Billdu môžete používať na vašom iPhone alebo Android telefóne. Aplikácie sú tvorené priamo pre operačné systémy mobilného zariadenia. Nejedná sa o žiadne portovanie webovej stránky alebo použitie generátora na tvorbu multiplatformových aplikácii. Takýto návrh riešenia nám zabezpečil rýchle a funkčné riešenie bez obmedzení.

  • Tablet
  • SmartPhone
  • Android
  • iOS
Testovanie mobilnej aplikácie
Testovanie mobilnej aplikácie

Billdu Cloud

Projekt Billdu má vlastné cloud riešenie s ktorým sa jednotlivé aplikácie synchronizujú cez váš účet. Pre projekt sme vytvorili veľmi bezpečné a rýchle cloud riešenie.

Podpora práce offline

Hlavná myšlienka projektu bola, aby používateľ Billdu nebol obmedzovaný pri práci ak nie je online. Oproti konkurencii Billdu ponúka jedinečné riešenia pre podnikateľov, ktoré funguje aj offline a automaticky sa synchronizuje s Billdu cloudom keď sa zariadenie opäť pripojí na sieť.

Testovanie mobilnej aplikácie

Tvorba faktúr priamo v mobile

Jednou z najväčších výziev na projekte bolo vytvorenie faktúr priamo v mobile bez nutnosti internetového pripojenia. Faktúry majú viacero grafických formátov a sú automaticky generované podľa legislatívy krajiny, v ktorej nástroj Billdu používate.

  • PDF
  • Excel
  • CSV
Testovanie mobilnej aplikácie