Podcast Fuckupy v IT: Na local hoste nič nepredáte

Ing. Martin Jurek CEO

Fuckupy v IT je technologický podcast, ktorý ťa vtiahne do IT sveta. Okrem cenných rád a odporúčaní sa v ňom dozvieš aj o najrôznejších, často úsmevných situáciách, ktorým denne čelíme v našom IT vesmíre. Spolu  s moderátorom Matějom Kotrbom sme sa koncom minulého roka spoločne bavili aj o IT fuckupe, s ktorým sa stretáva takmer každý start up.    


Bez feedbacku od zákazníkov sa nepohneš

Jasné, na začiatku podnikania má človek jasnú predstavu a chce mať svoj produkt vyšperkovaný do dokonalosti. Dôležité však je, aby o produkte vedeli potenciálni zákazníci aj keď nie je úplne dokonalý.

Prečo? 

Pretože ak sa budeš snažiť mať dokonalý produkt a stále budeš pracovať na jeho vývoji, tak ti môže ujsť vlak. Zjednodušene povedané, môže ťa predbehnúť konkurencia, ktorá ani z ďaleka nemusí mať taký dobrý produkt ako máš ty. A to len vďaka tomu, že ľudia o tebe nevedia.

Taktiež, ak sa produkt ešte stále vyvíja počas toho ako ho už zákazníci používajú, technici vedia hneď ad hoc riešiť problémy zákazníkov.

Všetky dôvody, prečo by mal byť projekt čo najskôr sprístupnený zákazníkom sme zhrnuli v tomto podcaste. Celý rozhovor si môžeš vypočuť na Spotify a Apple music.


Ing. Martin Jurek CEO

Hľadáte partnera pre Vašu IT misiu?

Zarezervujte si bezplatnú konzultáciu k projektu.

?> Kontakt