Outsourcing - poradenstvo Poradenstvo

Outsourcing - poradenstvo

Nestíhate alebo Vám chýbajú technickí ľudia na Vašom projekte? V tom prípade outsourcing môže byť pre Vás najlepšia voľba. Dlhodobo poskytujeme naše voľné kapacity pre iné projekty. Prepožičiavanie ľudí, prípadne väčšieho tímu ľudí prinesie nemalé finančné úspory pre Váš projekt. Nemusíte školiť ľudí, vyskladávať fungujúci tím a kupovať drahé licencie a technické vybavenie. Vývoj produktu stále prebieha pod Vašou značkou.

Pred nadviazaním spolupráce robíme podrobnú analýzu problému a obsiahnutých technológií, ktoré sa na projekte používajú. Toto nám pomáha vybrať najvhodnejšieho kandidáta pre Váš projekt. Naši ľudia sú pre svoju odbornosť považovaní za kľúčových ľudí na projekte.

Poskytujeme kapacity v oblasti IT vývoja a tvorby softwaru. Naši ľudia sú odborníci s dlhodobou praxou a kvalitným IT vzdelaním, ktorí spolupracovali už na nejednom veľkom IT projekte.

Máme dlhoročné skúsenosti s poskytovaním voľných kapacít pre iné projekty.

Aké technológie používame

Java/J2EE
Spring
Hibernate
Android
JavaScript

IT poradenstvo a návrhy systémov

Vyskladať IT projekt a navrhnúť ho tak, aby vznikol funkčný software nie je najľahšia záležitosť. Obzvlášť keď v dnešnej dobe je veľké množstvo technológií a možností ako vytvoriť software. Kvalitný výber technológií a správne vybrané postupy pri vývoji softwaru môže v konečnej fáze ušetriť veľa času a peňazí. Podieľali sme sa na nejednom veľkom projekte a veľa krát našou úlohou bola práve architektúra a samotný návrh ako budú systémy poprepájané a aké technológie sa použijú pri práci na projekte. Vybrať správne postupy a technológie znamená poznať ich silné a slabé stránky a to či jednotlivé časti projektu budú spolu komunikovať. Z nášho pohľadu spravenie kvalitnej kostry je jedna z najdôležitejších častí projektu a od nej sa odvíja či projekt má potenciál fungovať efektívne a priniesť zákazníkovi požadovanú kvalitu.

Školenia v oblasti IT technológií

Naše technické skúsenosti si veľa krát objednávajú komerčné firmy, ktorým na objednávku poskytujeme zaškolenie zamestnancov/tímu pre ich budúcu prácu na projekte. Možno práve odbornosť, nekonvenčný prístup a hlavne vedieť podať problematiku zrozumiteľne je prednosť, kvôli ktorej si nás firmy objednávajú. Máme dlhodobú spoluprácu s firmou IT Learnign, pre ktorú sa vykonali desiatky školení v oblasti IT, vývoja softwaru. Hlavné zameranie školení je v oblasti Java, J2EE, mobilných aplikácií, tvorba hier a multiplatformové aplikácie. Školenia sa pripravujú individuálne podľa požiadaviek a IT skúseností ľudí na kurze.