Liptovcast: O umelej inteligencii na Liptove

Janka

Liptovcast je podcast, kde majú hostia priestor na to, aby mohli porozprávať svoj príbeh a zároveň si to môžu vypočuť jeho priaznivci z celého Slovenska. Preto, sme sa rozhodli otvoriť dvere do nášho sveta IT aj Tebe.  


Ako to teda celé začalo?

Naša cesta sa začala, keď sme začali programovať mobilné aplikácie a informačné systémy na zákazku v programovacích jazykoch ako napríklad Java, PHP či C#. Boli sme banda freelancerov, ktorá musela náhle opustiť naše hlavné mesto a zákazník, pre ktorého sme pracovali s nami aj napriek tomu nechcel ukončiť spoluprácu, a tak sa postupom času z malej skupinky „Itčkárov“ stala reálna firma.

…a že je naša práca nudná?

Naša práca nie je len o sedení pri PC a „ťukaní do klávesnice“. V čom spočíva čaro programovania? A existujú v tomto odbore limity?

Ako som sa k IT dostal ja?

….ja som strojár, čo nechcel byť strojárom a v mojej prvej IT práci mi stačili aj gastrolístky. Ako je to možné?

Vypočuj si podcast a dozvieš sa množstvo ďalších zaujímavosti. Chceš vedieť, či sa môže stať programátorom každý, v čom vlastne spočíva vývoj informačného softvéru alebo mobilnej aplikácie, alebo niečo o programovacích jazykoch?

Nezabudli sme zhodnotiť ako je podľa nás na tom Slovensko a IT, alebo ako napreduje vývoj umelej inteligencie u nás či vo svete. Opísali sme čaro IT firmy na Liptove a spomenuli sme aj naše GeoGames a tajomstvo našej unikátnej grafiky, či iné skúsenosti, ktoré nás neustále posúvajú vpred.

Už stačí len stlačiť play a nechaj sa vtiahnuť do sveta IT.


Janka

Hľadáte partnera pre Vašu IT misiu?

Zarezervujte si bezplatnú konzultáciu k projektu.

?> Kontakt