iPhone mobilné aplikácie Mobilné aplikácie

iPhone mobilné aplikácie

Zariadenia pod značkou Apple sú nielen trendovým doplnkom, ale aj veľmi dôležitou súčasťou každého mobilného biznisu. Aj napriek tomu, že operačný systém iOS nie je jednotkou z globálneho hľadiska mobilných operačných systémov, tieto zariadenia dokážu priniesť do Vášho podnikania veľký prínos.

Produkty spoločnosti Apple majú svoju cieľovú skupinu a veľmi rentabilných zákazníkov, v mobilnom biznise sú zisky z Apple aplikácií jednotkou na trhu.

iOS užívatelia sú ochotnejší platiť si za aplikácie. Apple proces schvaľovania aplikácií je o dosť prísnejší ako má konkurencia, ale výsledná odmena pre Vás bude vyšší zisk z mobilnej aplikácie pre Vaše podnikanie.
Vývoj iPhone iOS aplikácii
GooglePlay vs AppStore

Zisk z mobilných aplikácií

Apple iOS síce nie je najpoužívanejší operačný systém v mobilnom segmente, ale dlhodobo zisk z Apple produktov dominuje nad konkurenčným Androidom, Google Play obchodom. Graf ukazuje výnosnosť obchodu z mobilného sektora a očakávaný zisk pre rok 2021. Tak prečo nezačať podnikať v tomto sektore už teraz? My Vám s tým pomôžeme.

iPhone iOS mobilná aplikácia

Hardware a kompatibilita

Proces aktualizácií pre iOS zaručuje, že prevažná časť užívateľov majú najnovší operačný systém. Toto je obrovská výhoda pre vývojárov a pre Váš produkt, ktorý nemusí práve podporovať aj staršie verzie operačného systému.

Porovnávanie konkurencie a výkonnosti zariadení v rovnakej cenovej kategórii je na dlhé hádky a v princípe to vždy končí tak, že každý má svoju pravdu. Z nášho pohľadu je veľká výhoda, že Apple produkty obsahujú veľké množstvo externých hardware zariadení, ktorými sa dá rozšíriť funkcie telefónu. Či už sú to rôzne senzory, externé kamery, zariadenia v oblasti merania telesných hodnôt, vedecké zariadenia ...

Plánujete aplikáciu, ktorá využíva externý hardware? Apple produkt v kombinácií so Starbugom je tá správna voľba.

Nasadenie AppStore

Nasadenie aplikácie

Navrhnúť, vyvinúť, naprogramovať aplikáciu je "len" proces prípravy na vypustenie aplikácie do sveta. Apple má svoje pravidlá a nasadenie aplikácie podlieha splneniu pravidiel, inak vytvorená aplikácia nemusí byť schválená a odsúhlasená Applom pre možnosť nasadenia do obchodu. Poznať pravidlá a vedieť ako správne programovať Vašu aplikáciu je veľmi dôležité. Vieme Vám pomôcť s nasadením aplikácie a postupom, ako dostať Vašu aplikáciu na čo najvyššie miesta vo vyhľadávaní v Apple mobilnom obchode App Store.