ANDROID MOBILNÉ APLIKÁCIE Mobilné aplikácie

ANDROID MOBILNÉ APLIKÁCIE

Android je najrozšírenejší operačný systém pre mobilné platformy. Vytvárame natívne mobilné aplikácie pre tieto zariadenia. Súčasťou našej práce je návrh aplikácie, grafické spracovanie Vášho produktu, konzultácie v oblasti dobrého smerovania budúceho produktu a finálne nasadenie do obchodu.

Zameriavame sa na verejné, ale aj privátne firemné aplikácie. Ponúkame vývoj backendovej, serverovej časti, ktorá sa postará o obsluhu Vašej aplikácie a ukladania dát do Cloud systémov. Backendové riešenia vyvíjame v jazyku Java, s ktorou máme najväčšie skúsenosti.

Android je postavený na programovacom jazyku Java. Naše dlhoročné skúsenosti z veľkých Java aplikácií sme preniesli do systému Android. V tíme máme certifikovaných ľudí, ktorí pôsobia v oblasti vývoja mobilných technológií.
Návrh Android aplikácie

NÁVRH MOBILNEJ APLIKÁCIE

Kvalitný návrh je základný kameň úspechu pre Váš budúci produkt. Dokumentácia a správne vypracovanie kostry projektu zaručuje hladký chod pre ďalšie fázy projektu. Nezanedbávajte to najdôležitejšie a nechajte si vytvoriť technický návrh pre Váš projekt.

VÝVOJ MOBILNEJ APLIKÁCIE

Vytvorenie projektu, ktorý je ľahko prenosný na rozdielne zariadenia vyžaduje správny postup programovania. Skúsenosti na veľkých projektoch nám dali veľký prehľad ako správne vyvíjať aplikácie, aby boli funkčné na čo najväčšej škále Android zariadení.

Vývoj mobilnej aplikácie
Testovanie mobilnej aplikácie

TESTOVANIE

Aplikácie testujeme na veľkej sade zariadení s rozdielnymi verziami operačného systému Android. Veľké projekty v prípade požiadaviek dávame testovať našim partnerom, ktorí aplikáciu pretestujú na stovkách rozdielnych zariadení. Kvalitný návrh, správne programovacie techniky a dobrý testing je kľúčom k úspechu Vášho projektu.

NASADENIE NA GOOGLE PLAY

Mať kvalitný produkt dnes nestačí. Google Play, obchod s mobilnými aplikáciami má svoje pravidlá, podľa ktorých vyhodnocuje, ktoré aplikácie budú v TOP vyhľadávaní a ktoré nie. Aj vy zaraďte Vašu aplikáciu medzi TOP aplikácie. My Vám pomôžeme to dosiahnuť.

Nasadenie Google Play