O Nás

Aj pre Vás sa môžeme stať IT partnerom

Starbug sa podieľa na Vašom úspechu v IT

Sme mladý dynamický tím, ktorý sa zameriava na to, čo má najradšej - vývoj softvéru na objednávku. Nebrzdí nás byrokracia a častokrát zbytočne komplikované procesy spôsobené rozsiahlou hierarchiou veľkých firiem. Ponúkame profesionálne IT riešenia, ktoré sú postavené na najnovších technológiách, za ktorými stoja schopní ľudia, ktorí spravia všetko pre realizáciu Vašej vízie. Medzi kľúčové oblasti, ktorým sa venujeme patrí Java, Android a J2EE, taktiež sa špecializujeme na technológie Spring a Hibernate.

Naše zameranie bolo prevažne na projekty sídliace na slovenskom a českom trhu z dôvodu známeho domáceho prostredia, kde sme sa stali u klientov spoľahlivým technickým partnerom. Posledný rok sa nám podarilo presadiť aj na zahraničných trhoch, kde úzko spolupracujeme s našim partneom z Japonska a Nemecka.

Počas práce na komerčných projektoch a štátnych zákazkách, kde pomáhame ako technologický dodávatelia, pracujeme na rozvoji frameworku, ktorý umožňuje prenos softvéru na rozdielne platformy. Výsledkom tohto vývoja sa nám podarilo vytvoriť aplikácie, ktoré sa dajú bez zmeny kódu spustiť vo webovom prehliadači, desktope, či na platforme Android.

Ako firma sa okrem vývoja softwaru venujeme aj návrhom technických špecifikácií a architektúre technických riešení. Ponúkame školenia pre firmy, ale aj fyzické osoby, v oblasti technológii a programovania, čím sa snažíme odovzdať ďalej skúsenosti a vedomosti nazbierané rokmi praxe.

IT riešenia